Řemeslný pivovar
RAVEN
Naše piva

Naše podniky




Raven Pub Bolevec

Naše pivovarská hospůdka

Pivovar Raven

Prohlídky a akce

Raven Pub City

Naše hospůdka v centru

>









  • Sky APA

    American Pale Ale 12°

    Velice pitelný American Pale Ale s tóny tropického ovoce a kalifornské borovice. Pivo nese jméno amerického sládka, který se podílel na jeho vzniku.

  • Blond IPA

    India Pale Ale 14°

    Americká West Coast IPA plná chuti citrusů a borovice se silným hořkým dozníváním. Chmelená za studena třemi druhy amerických chmelů pro maximální aroma. Silná a nebezpečně pitelná.

  • WHITE IPA

    White India Pale Ale 15°

    První česká White IPA kombinující sladké pšeničné tělo s hořkostí citrusů v závěru. Čistá jako padlý sníh, jemná a velmi pitelná.

  • BREWHEMIAN

    Cream Porter 15°

    Progresivní myšlení a odhodlání posouvat českou pivní scénu vedly ke stvoření tohoto výjimečného, jemně smetanového piva s plnými tóny čokolády. Vařeno ve spolupráci s pivotékou Brewhemian.

  • Laid to Waste

    American Double IPA 20°

    Extrémní pivo vařené pro nejextrémnější plzeňskou thrash metalovou skupinu. Kotel jsme narvali po okraj chmelem a pivo tak smrdí jako řádnej metalovej kotel.

Informace




Naše piva

Kompletní seznam a podrobnosti

Navštivte nás

Prohlídky a firemní akce

O pivovaru

Náš příběh a technologie

Kam na Raven

Aktuální seznam podniků

Pro odběratele

Nabídka, závozy a služby

Pro sběratele

Prodej pivních suvenýrů

RAVEN TEAM




Filip Miller

Sládek, spolumajitel
+420 739 181 580
filip@pivovar-raven.cz

Ladislav Vrtiš

Obchod, spolumajitel
+420 608 056 556
ladislav@pivovar-raven.cz

Petr Vynáhlovský

Sládek, technolog
+420 608 916 319
petr@pivovar-raven.cz

Pavel Janouškovec

Sládek
+420 731 406 208
fajfyn@gmail.com

Miroslav Kroupa

Sládek
+420 732 524 196
kroupa.miroslav@gmail.com

Hanka Majerová

Sládková
+420 728 280 170
hamajerova@gmail.com

Vít Majer

Správce pivovaru
+420 721 468 664
majer@pivovar-raven.cz

Milan Kocourek

Logistika, výroba
+420 737 164 306
kocourek.milan@gmail.com

Jan Matoušek

Logistika, výroba
+420 721 244 548
honza1991@seznam.cz

Eva Seifertová

Back Office
+420 737 107 415
info@pivovar-raven.cz



Katka Hrachovcová

Expedice
+420 724 968 538
sales@pivovar-raven.cz




RAVEN PUB TEAM




Lenka Bártová

Hlavní provozní
+420 736 176 885
lenka@pivovar-raven.cz

Katka Růžičková

Provozní
+420 732 282 497
katka@ravenpub.cz

Barbora Mertlová

Provozní
+420 732 991 767
bara@ravenpub.cz

Tomáš Korch

Provozní
+420 608 273 224
tomas@ravenpub.cz



Radek Bodiš

Kuchař
+420 723 272 520
bolevec@ravenpub.cz

Kontakt


RAVEN PUB BOLEVEC
Rezervace, prohlídky
Mozartova 1, Plzeň
bolevec@ravenpub.cz
+420 723 272 520
RECEPCE
Informace, suvenýry
Mozartova 1, Plzeň
info@pivovar-raven.cz
+420 737 107 415
OBCHODNÍ ODDĚLENÍ
Velkoobchod, distribuce
Mozartova 1, Plzeň
sales@pivovar-raven.cz
+420 608 056 556